X

Дали барате вентилатор на таванот што може да ви заштеди пари на сметки за енергија, а сепак да обезбедите оптимални перформанси?Не гледајте подалеку од ongонгшан Гесенг Ко, ООД. Професионален производител на навивачи на тавани со седиште во провинцијата Гуангдонг, Кина.

Нашите производи

за
ГЕШЕНГ

Основана во 2005 година и лоциран во градот ongонгшан, провинцијата Гуангдонг, Кина, ongонгшан Гесенг, Рибар е професионален производител, ангажиран во истражувањето, развојот, производството, продажбата и услугата на навивачите на таванот.Посветени на строга контрола на квалитетот и внимателна услуга за клиенти, имаме зрела способност за развој на DC мотор и прифаќаме OEM & ODM.Производите на вентилаторот на таванот ги покриваат традиционалните повеќеслојни табли и сечилата на вентилаторот АБС, сечилата на вентилаторот со цврсто дрво, металното железо и алуминиумските лисја, како и невидливите вентилатори на таванот, мали вентилатори за тресење на глави и спални соби, и големи тавани со висина од 3 до 7 метри , како и далечински и интелигентно контролирани со Bluetooth музика или TUYA и WIFI.

Препорачуваат производи

Вести и информации

news_img

Како да изберете тавански вентилатори

Навивачите на таванот се одличен додаток на кој било дом или канцелариски простор.Не само што додаваат декоративен елемент во просторијата, туку тие исто така обезбедуваат придобивки за ладење и циркулација на воздухот.Како и да е, со толку многу опции на пазарот, може да биде огромно да се избере вистинскиот вентилатор на таванот за вашите потреби.Во ...

Погледнете детали
news_img

Придобивки од изборот на вентилатори на таванот со цврсто дрво

Обожавателите на цврсто дрво на таванот станаа популарен избор во современите домови низ целиот свет.Овие обожаватели, кои се дизајнирани со цврсто дрво, нудат голем број придобивки што ги прават паметна инвестиција за вашиот дом.Не само што додаваат шармантен допир на елеганција и стил на вашиот простор, туку ...

Погледнете детали
news_img

Карактеристики на невидлива ламба за вентилатор на таванот Како да купите невидлива ламба за вентилатор на таванот

Невидливите навивачи на таванот на сечилото се одлична опција за сопствениците на домови кои сакаат да ја контролираат климата на нивниот дом без да жртвуваат стил.Овие типови вентилатори на таванот имаат лопати што се скриени во базата на вентилатори, што ги прави скоро целосно невидливи.Резултатот е елегантен и модерен изглед на ...

Погледнете детали