X

A po kërkoni një tifoz të tavanit që mund t'ju kursejë para në faturat e energjisë, ndërsa ende siguroni performancë optimale?Mos shikoni më larg se Zhongshan Gesheng Co, Ltd.A Prodhues profesionist i tifozëve të tavanit me qendër në Provincën Guangdong, Kinë.

Produktet tona

rreth
GESHENG

E themeluar në vitin 2005 dhe e vendosur në qytetin Zhongshan, Provinca Guangdong, Kinë, ZhongShan GESHENG Co., Ltd. është një prodhues profesionist, i angazhuar në kërkimin, zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e tifozëve të tavanit.Të përkushtuar ndaj kontrollit të rreptë të cilësisë dhe shërbimit të mendimit të klientit, ne kemi aftësi zhvillimi të pjekur të DC Motor dhe pranojmë OEM & ODM.Produktet e ventilatorëve të tavanit mbulojnë pllaka tradicionale me shumë shtresa dhe tehe ventilatori ABS, tehe ventilatorësh prej druri të ngurtë, fletë metalike prej hekuri dhe alumini, si dhe ventilatorë të padukshëm në tavan, ventilatorë të vegjël për tundjen e kokave dhe dhomave të gjumit dhe ventilatorë të mëdhenj tavani me lartësi 3 deri në 7 metra , si dhe ato të kontrollueshme nga distanca dhe inteligjente me muzikë Bluetooth ose Tuya dhe WiFi.

Rekomandoni Produkte

lajme dhe informacione